Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 24 × 50 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | Z1 |
| Certification | none |
| Capacity | ≥10L |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 800W/1500W |
| No. of Tiers | Triple |
| Brand Name | YunlinLi |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.