Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 50 kg |
|---|---|
| Dimensions | 58 × 58 × 84 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | SYZ |
| Capacity (Quart) | / |
| Style | Table |
| Controlling Mode | TWIST |
| Function | Mechanical Timer Control, Removable Base, Steaming |
| Material | STAINLESS STEEL |
| Capacity | 26-30L |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 3200W |
| No. of Tiers | Triple |
| Brand Name | YunlinLi |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.