Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 14 × 19 cm |
| Capacity | 10-20L |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | <1500W |
| No. of Tiers | Triple |
| Brand Name | HUANJI |
| Origin | Mainland China, Chinese mainland |
| Model | CZG-YG50 |
| material quality | stainless steel |
| Total capacity of electric steamer | 6L or less |
| Power of electric steamer | 1350 |
| after-sale service | Shop San Bao |
| province | Guangdong Province |
| Prefecture and city | zhongshan |
| voltage | 220V |
| Additional features | cook |
| Control mode | Computer type |
| Intelligent type | other |
| Product Category | Electric steamer |
| Procurement location | Chinese mainland |
| Electric steamer type | Electric steamer |
| 3C certificate number | 2022180717037060 |
Instock
There are no reviews yet.