Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 41 × 20 cm |
| Model Number | JCY3563BJH |
| Upper Grill Size | 21*29cm |
| Lower Grill Size | 21*29cm |
| Bakeware Type | Wave Plate |
| Multi-gear Temperature Adjustment | Yes |
| Function | Non-Stick Cooking Surface |
| Material | Non-stick coating |
| Certification | CE |
| Type | Electric Contact Grill |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 1800W |
| Non-Stick Material | – |
| Brand Name | DMWD |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.