Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 54 × 47 × 16 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | new |
| Bakeware Type | Flat pan |
| Multi-gear Temperature Adjustment | Yes |
| Function | Dismountable Oil Collector, Non-Stick Cooking Surface |
| Material | aluminum, Alloy |
| Certification | none |
| Type | Electric Grill Pan |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 1700W |
| Non-Stick Material | Ptfe |
| Brand Name | YunlinLi |
| Origin | Mainland China |
| product code | DQ00177 |
| Name | electric grill |
| Package weight | 9KG |
| Packing size | 54*47*16 |
| Application pressure | 220V |
| Power | 1700W |
| Rated temperature | 50-240°C Material: Alloy |
Instock
There are no reviews yet.