Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 132 kg |
|---|---|
| Dimensions | 79 × 68 × 122 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | Outdoor barbecue grill |
| Multi-gear Temperature Adjustment | No |
| Function | Dismountable Oil Collector |
| Certification | CE |
| Type | Electric Lava Rock Grill |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 50W |
| Non-Stick Material | Teflon |
| Brand Name | LZHZXY |
| Origin | Mainland China |
| Name | Gas Barbecue Machine |
| Model | CG-950Q |
| Power | 50W |
| Voltage | 220V/110V 50/60Hz |
| Product number | JD2398B |
Instock
There are no reviews yet.