Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 6.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 48 × 15 × 14 cm |
| Model Number | SKJ-25 |
| Material | Stainless Steel |
| Certification | CE |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 10w |
| Non-Stick Material | Teflon |
| Brand Name | DEAROK |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.