Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 31 × 27 × 34 cm |
| Model Number | HW2022 |
| Multi-gear Temperature Adjustment | Yes |
| Function | Non-Stick Cooking Surface |
| Certification | none |
| Type | Electric Contact Grill |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | <800W |
| Non-Stick Material | Teflon |
| Brand Name | YESOK |
| Origin | Mainland China |
| Weight | 4kg |
| Size | 39*27*33cm |
| Safety function | anti-dry burning |
| Power supply mode | dry battery |
| Rated voltage | 220v |
| Rated frequency | 50HZ |
| Firepower gear | 2 gears |
| Body material | aluminum alloy |
| Control method | mechanical |
| Capacity | 1-2 liters (excluding 2 liters) |
| Power | below 800W |
| To | Lian |
Instock
There are no reviews yet.