Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 49 × 25 × 13 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Function | Dismountable Oil Collector |
| Voltage (V) | 110V |
| Non-Stick Material | Ptfe |
| Brand Name | MODX |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.