Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 25 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Function | Non-Stick Cooking Surface, Cooking adjustment |
| Type | Electric Contact Grill |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 1201-1500W |
| Non-Stick Material | Ptfe |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
| brand | Changhong/Changhong |
| product type | Electric cake bowl |
| Heating method | Double-sided heating |
| control mode | Push-button type |
| Plate disassembly form | Non removable |
| power | 1200W (inclusive) -1500W (exclusive) |
| Procurement location | Chinese Mainland |
| 3C certification certificate number | 2021180712022933 |
Instock
There are no reviews yet.