Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 22 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 45 × 50 cm |
| Model Number | AHS |
| Bakeware Type | Flat pan |
| Multi-gear Temperature Adjustment | No |
| Function | Dismountable Oil Collector |
| Certification | CE |
| Type | Vertical Grill |
| Voltage (V) | / |
| Power (W) | / |
| Non-Stick Material | 430 Stainless Steel + Cold Rolled Sheet |
| Brand Name | JUEZHAN |
| Origin | Mainland China |
| Pizza Size: | 12"/304.8 mm |
| Max Temperature: | 1000/540°C |
| Baking Time: | ≤90 Seconds |
| Pizza Stone Material: | Cordierite |
| Fuel Tray Capacity: | 1.1 Ibs/480 g_ |
| Product Weight: | 21.2 lbs/9.6 kg |
| Fuel Type: | Wood Pellets/Wood Chips/Charcoal |
| Material: . | 430 Stainless Steel + Cold Rolled Sheet |
| Size: | 54CM*46CM*69CM |
| weight | 15kg |
Instock
There are no reviews yet.