Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 10.9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 84 × 40 × 19 cm |
| Model Number | GBG-4B |
| Upper Grill Size | 78*25CM |
| Bakeware Type | Flat pan |
| Multi-gear Temperature Adjustment | Yes |
| Function | Dismountable Oil Collector, Non-Stick Cooking Surface, Heating temperature control |
| Material | Stainless Steel |
| Certification | CE |
| Type | Electric Lava Rock Grill |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 1w |
| Non-Stick Material | Ptfe |
| Brand Name | Linxiaobin |
| Origin | Mainland China |
| Burner Quantity | 4 or 6 Burners |
| Shield Cover | Glass Cover |
| Attributes | Smokeless Grill |
| Gas Type | LPG Gas |
| Feature | Adjusting Lift Height |
| Suitable | Sea Food, Kebab Meat BBQ |
| Grill Net Size | 54*25CM 4 Burners |
| Dimension | 57.5*39.5*19CM 4 Burners |
Instock
There are no reviews yet.