Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 53 × 25 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | GR-108 |
| Upper Grill Size | / |
| Lower Grill Size | / |
| Bakeware Type | Wave Plate |
| Multi-gear Temperature Adjustment | Yes |
| Function | Dismountable Oil Collector, Non-Stick Cooking Surface |
| Material | Metal |
| Type | Electric Grill Pan |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 1201-1500W |
| Non-Stick Material | / |
| Brand Name | YunlinLi |
| Origin | Mainland China |
| Temperature Range | 0-260 degree celsius |
Instock
There are no reviews yet.