Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 43 kg |
|---|---|
| Dimensions | 122 × 47 × 27 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 12V |
| Power (W) | <800W |
| Non-Stick Material | Ptfe |
| Brand Name | YunlinLi |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.