Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 72 × 40 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | BBQ Grill |
| Multi-gear Temperature Adjustment | No |
| Function | Dismountable Oil Collector |
| Material | Stainless steel |
| Certification | CE |
| Type | Electric Lava Rock Grill |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 1500W |
| Non-Stick Material | Teflon |
| Brand Name | LZHZXY |
| Origin | Mainland China |
| Name | Multifunctional electric grill |
| Model | CKP-15D1 |
| Voltage | 220V 50Hz |
| Power | 1500W |
| Temperature | 50-250°C |
| Product number | JD1498B |
Instock
There are no reviews yet.