Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 × 30 × 41 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Bakeware Type | Wave Plate |
| Multi-gear Temperature Adjustment | Yes |
| Function | Dismountable Oil Collector, Non-Stick Cooking Surface, Heating temperature control, Cooking adjustment |
| Material | Alloy |
| Type | Electric Grill Pan |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 1201-1500W |
| Non-Stick Material | Teflon |
| Brand Name | SAINTCIAGA |
| Origin | Mainland China |
| Heating mode | Heating pipe heating |
| Power | 1500W |
| Product category | Electric barbecue plate |
| Operation mode | Button operations |
| Type of ovenware | Wave plate |
Instock
There are no reviews yet.