Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 75 × 35 × 22 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Electric | No battery |
| Barcode | No |
| Certification | CE |
| Warning | NO |
| Power Source | Electric |
| Model Number | 907002 |
| Design | Speedboat |
| Flight Time | 10min |
| Remote Distance | 80m |
| Warranty | NO |
| Dimensions | 53*18*11cm |
| Max Speed | 30km/h |
| Charging Time | 4-5h |
| Frequency | 2.4G |
| Charging Voltage | NO |
| State of Assembly | Ready-to-Go |
| Remote Control | Yes |
| Material | Plastic |
| Brand Name | goni |
| Recommend Age | 14+y |
| Origin | Mainland China |
| Type | Boat & Ship |
| Features | REMOTE CONTROL |
| Applicable age | Over 14 years old |
| place of origin | Chinese mainland |
| applicable gender | Unisex |
| Toy type | Electric toys |
Instock
There are no reviews yet.