Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | no 1 |
| Material | Carbon Steel |
| Certification | none |
| Voltage (V) | 6V |
| Power (W) | 1w |
| Non-Stick Material | Ptfe |
| Brand Name | BAIHUAN |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.