Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 10.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | SS |
| Certification | CE |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | >2001W |
| Non-Stick Material | SS |
| Brand Name | KOAL |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.