Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 44 × 40 × 21 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | BBQ Grill |
| Multi-gear Temperature Adjustment | No |
| Function | Dismountable Oil Collector |
| Material | Stainless steel |
| Certification | CE |
| Type | Electric Lava Rock Grill |
| Voltage (V) | 220-240V 50/60Hz |
| Power (W) | 1500W |
| Non-Stick Material | Teflon |
| Brand Name | LZHZXY |
| Origin | Mainland China |
| Name | Electric Steak Maker |
| Model | R.2683 |
| Voltage | 220-240V 50/60Hz |
| Power | 2000W |
| Product number | JD0033E |
Instock
There are no reviews yet.