Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 23 kg |
|---|---|
| Dimensions | 54 × 48 × 21 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | SA-NP-414 |
| Bakeware Type | Flat pan |
| Multi-gear Temperature Adjustment | Yes |
| Function | Dismountable Oil Collector |
| Certification | CE |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | >2001W |
| Non-Stick Material | Ptfe |
| Brand Name | SANWOKI |
| Origin | Mainland China |
| model | SA-NP-414 |
| voltage | 220v |
| power | 2.3kw |
| Cooking Plate Size | 600*315mm |
| machine size | 600*330*200cm |
| N.W | 18KG |
| G.W | 22KG |
Instock
There are no reviews yet.