Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 7.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 43 × 24 × 44 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | BCG02D |
| Certification | CE |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 1501-2000W |
| Non-Stick Material | Teflon |
| Brand Name | WUXEY |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.