Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 33 × 30 cm |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 801-1200W |
| Non-Stick Material | Ptfe |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China, Chinese Mainland |
| Number of people applicable | 3-6 people |
| Disassembly form | Detachable |
| Baking tray material | Stainless steel |
| Rated power | 1200W |
| 3C certification certificate number | 2020180712015843 |
Instock
There are no reviews yet.