Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 50 × 50 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | 29"16"Grill6Pack2.5HalfSizePan |
| Multi-gear Temperature Adjustment | Yes |
| Material | StainlessSteel |
| Type | Electricgrills |
| Voltage (V) | 240V |
| Power (W) | 3500watts |
| Non-Stick Material | * |
| Brand Name | XMSJ |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.