Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 22 × 12 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Electric | lithium battery |
| Barcode | No |
| Certification | CE |
| Power Source | Electric |
| Design | Speedboat |
| Controller Mode | MODE2 |
| Flight Time | 20min |
| Remote Distance | 120m |
| Dimensions | 33*12.5*8cm |
| Max Speed | 40km/h |
| Frequency | 2.4G |
| State of Assembly | Ready-to-Go |
| Remote Control | Yes |
| Material | Metal, Plastic |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Recommend Age | 14+y, 3-6Y, 6-12y |
| Origin | Mainland China |
| Type | Boat & Ship |
| Features | REMOTE CONTROL |
Instock
There are no reviews yet.