Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 40 × 30 cm |
| Frying Pan Power (W) | 800W |
| Housing Material | Plastic |
| Model Number | SHY-HBJ, Eggs Roasted Hamburger Machine |
| Function | Frying Pan |
| Certification | CE |
| Controlling Mode | Mechanical Timer Control |
| Power (W) | 500w |
| Voltage (V) | 220V |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| POWER | 800W |
| Feature | Non-Stick Cooking Surface |
Instock
There are no reviews yet.