Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 25 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certification | CE |
| Power (W) | 500w |
| Voltage (V) | 220V |
| Brand Name | YIBIY |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.