Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 23 × 57 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power (W) | 5w |
| Voltage (V) | 12V |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| Condition | New |
| After Warranty Service | Online support |
| Local Service Location | None |
| Showroom Location | None |
| Video outgoing-inspection | Provided |
| Machinery Test Report | Not Available |
| Marketing Type | Ordinary Product |
| Warranty of core components | 6 Months |
| Core Components | Motor |
| Model Number | milkshaker |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Voltage | 220 |
| Power | 1800 |
| Dimension(L*W*H) | 168*215*545mm |
| Weight | 10 |
| Warranty | 6 Months |
| After-sales Service Provided | Free spare parts |
| Applicable Industries | Farms, Food Shop, Food & Beverage Shops, Retail, Restaurant, Hotels |
| Machinery Function | milk shake |
| Key Selling Points | High Productivity |
| Product name | milk shaker |
| Material | Stianless Steel |
Instock
There are no reviews yet.