Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.38 kg |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 23 × 13 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power (W) | 500w |
| Voltage (V) | 220V |
| Brand Name | Sokany |
| Origin | Mainland China |
| Heating method | Heating tube heating |
| item number | SH253 |
| power | 1000W and above |
| 3C certificate number | 2020010713296041 |
| Applicable number of people | 2-3 people |
| color | Silver Black |
| Model | SH253 |
| rated power | 1000W |
| Control method | mechanical |
| function | Baking, Fried Eggs, Thawing, Other |
| rated voltage | 110-240V |
| How to use | semi-automatic |
| Rated frequency | 50-60hz |
| With or without dust cover | Yes. |
Instock
There are no reviews yet.