Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 45 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 45 × 45 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power (W) | 200w |
| Voltage (V) | 220V, 220 |
| Brand Name | XMSJ, OEM |
| Origin | Mainland China |
| Warranty | 1 Year |
| Application | Hotel, Household |
| Power Source | Electric |
| App-Controlled | NO |
| Function | Frying Pan, TOASTER OVEN |
| Controlling Mode | Mechanical Timer Control |
| Coffee Maker Power (W) | 800 |
| Coffee Maker Capacity (Cup) | 2 |
| Toaster Oven Power (W) | 800 |
| Toaster Oven Capacity (l) | 800 |
| Frying Pan Power (W) | 800 |
| Place of Origin | guangdong |
| Model Number | LX-BF |
| Color | Green |
| Used for | Cook Coffeefrying Pantoaster Oven |
| Product name | 4-in-1 Breakfast Maker/ Toaster |
| MOQ | 2 Pcs |
| Keyword | Home Multi-function 4-in-1 Breakfast |
| Functionn | Oven+frying Pan + Coffee Maker |
| Advantage | Qualilty |
| Feature | Non-Stick Coating |
| OEM/ODM | Accepted |
Instock
There are no reviews yet.