Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 49 × 41 × 32 cm |
| Power (W) | 660W |
| Voltage (V) | 220V |
| Brand Name | SAINTCIAGA |
| Origin | Mainland China |
| Power | 660W |
| Voltage | 220V |
Instock
There are no reviews yet.