Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 25 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power (W) | 140W |
| Voltage (V) | 220V |
| Brand Name | SAINTCIAGA |
| Origin | Mainland China |
| Voltage | 220V |
Instock
There are no reviews yet.