Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 15 × 15 cm |
| Housing Material | Plastic |
| Model Number | xyy-cdhb |
| Function | Frying Pan |
| Certification | CE |
| Controlling Mode | Mechanical Timer Control |
| Power (W) | 710W |
| Voltage (V) | 220V |
| Brand Name | SAINTCIAGA |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.