Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 65 × 35 × 40 cm |
| Power (W) | 90w, 1500 |
| Voltage (V) | 220V, 220 |
| Brand Name | XMSJ |
| Origin | Mainland China |
| After-sales Service Provided | Free spare parts, Return and Replacement, Overseas Call Centers |
| Warranty | 1 Year |
| Application | Household |
| Power Source | Electric |
| App-Controlled | Yes |
| Shape | Round |
| Lid Material | Tempered Glass |
| Body Material | plastic |
| Place of Origin | Zhejiang, China |
| Model Number | YP-001 |
| Type | Home Electric Skillet |
| Product name | Electric Frying Pan |
| Keyword | Mini Electric Frying Non-stick |
| Usage | Home Cooking |
| Material | PP + Stainless Steel +Glass |
| Coating | Non-stick Coating Cooking Surface |
| Capacity | 4Liter |
| Color | White |
| Feature | Easily Cleaned |
| MOQ | 1pcs |
| Accessories | Pp Steamer |
Instock
There are no reviews yet.