Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 × 45 × 40 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power (W) | 10w, 360 |
| Voltage (V) | 220V, 220 |
| Brand Name | XMSJ |
| Origin | Mainland China |
| After-sales Service Provided | Return and Replacement |
| Warranty | 1 Year |
| Application | Household |
| Power Source | Electric |
| App-Controlled | NO |
| Private Mold | NO |
| Shape | Round |
| Lid Material | Tempered Glass |
| Body Material | Aluminum |
| Function | Auto-Thermostat Control, Energy Saver, Non-Stick Coating |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Model Number | ysh-92 |
| Type | Home Electric Skillet |
| Product name | Small Pumpkin Health Pot |
| Usage | Home Cooking |
| Keyword | Mini Electric Frying Non-stick |
| Color | Green |
| Material | Ceramic + Glass |
Instock
There are no reviews yet.