Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 13 kg |
|---|---|
| Dimensions | 82 × 52 × 35 cm |
| Power (W) | 3600 |
| Voltage (V) | 220V |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
| Specification | More than 5 people |
| Applicable space | Kitchen |
| Fuel type | Electricity |
Instock
There are no reviews yet.