Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 45 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 45 × 45 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power (W) | 140W |
| Voltage (V) | 220V, 220 |
| Brand Name | XMSJ |
| Origin | Mainland China |
| After-sales Service Provided | Free spare parts |
| Warranty | 1 Year |
| Energy Efficiency Rating | A+ |
| Operating Language | ENGLISH |
| Application | Household |
| Power Source | Electric |
| App-Controlled | NO |
| Private Mold | NO |
| Function | Coffee Maker, Frying Pan, TOASTER OVEN |
| Controlling Mode | Mechanical Timer Control |
| Housing Material | stainless steel |
| Coffee Maker Power (W) | 800 |
| Coffee Maker Capacity (Cup) | 1.2 |
| Toaster Oven Power (W) | 800 |
| Toaster Oven Capacity (l) | 8 |
| Frying Pan Power (W) | 800 |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Model Number | KMBJ-24 |
Instock
There are no reviews yet.