Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.45 kg |
|---|---|
| Dimensions | 43 × 13 × 12 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| CE | Type |
| Is Electric | lithium battery |
| Certification | CE |
| Power Source | Electric |
| Model Number | TX749 |
| Design | Speedboat |
| Remote Distance | ≥150m |
| Dimensions | 42.5*25*12cm |
| Frequency | 2.4Ghz |
| State of Assembly | Ready-to-Go |
| Remote Control | Yes |
| Material | Plastic |
| Recommend Age | 14+y, 6-12y |
| Origin | Mainland China |
| Type | Boat & Ship |
| Features | REMOTE CONTROL |
| Color | Yellow/Blue |
Instock
There are no reviews yet.