Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 30 × 17 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Housing Material | Plastic |
| Model Number | JCY3530BJH |
| Function | Frying Pan |
| Certification | CE |
| Controlling Mode | Mechanical Timer Control |
| Power (W) | 1450W |
| Voltage (V) | 220V |
| Brand Name | DMWD |
| Origin | Mainland China |
| Cooking pot power | 800W |
| Baking pan power | 650W |
| Material | Non-stick coating |
| Baking pan size | 133*122mm |
| Steamer size | 190*155*70mm |
| Frying pan size | 202*154*35mm |
| Cooking pot size | 202*154*78mm |
Instock
There are no reviews yet.