Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 25 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | EL-3011 |
| Power (W) | 650W |
| Voltage (V) | 200V |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
| Product name | Sandwich maker |
| Model | EL-3011 |
| Rated voltage | 200v |
| Rated Power | 650w |
| Product material | Body: Bakelite, baking tray: Aluminum |
| Product Size | 13*7.5*20cm |
Instock
There are no reviews yet.