Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 47 × 31 × 31 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Frying Pan Power (W) | 600W |
| Toaster Oven Capacity (l) | 8L |
| Toaster Oven Power (W) | 600W |
| Housing Material | STAINLESS STEEL |
| Model Number | ZCJ-4in1-XBZ |
| Function | Frying Pan, Toaster Oven, Electric Kettle, Porridge Cooking |
| Certification | CE |
| Controlling Mode | Mechanical Timer Control |
| Power (W) | 1200W |
| Voltage (V) | 220V |
| Brand Name | CUKYI |
| Origin | Mainland China |
| Boil pot capacity | 1L |
| Optional accessories | Steam tray |
Instock
There are no reviews yet.