Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 68 × 28 × 10 cm |
| CE | Type |
| Barcode | No |
| Certification | CE |
| Warning | no |
| Model Number | FIRE94 |
| Design | Fire Boat |
| Dimensions | 73cm long and 18cm wide |
| State of Assembly | Unassembled Kit |
| Remote Control | Yes |
| Material | Metal, Plastic, RUBBER |
| Brand Name | RDR |
| Recommend Age | 14+y |
| Origin | Mainland China |
| Type | Boat & Ship |
| Features | REMOTE CONTROL |
| Toy type | Electric toys |
Instock
There are no reviews yet.