Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 × 30 × 10 cm |
| CE | Type |
| Is Electric | No battery |
| Barcode | Yes |
| Certification | CE |
| Warning | no |
| Model Number | bluebird |
| Design | Speedboat |
| Dimensions | 1000mm*212mm |
| Charging Time | no |
| Frequency | no |
| Charging Voltage | no |
| Remote Control | Yes |
| Material | Metal, Wood |
| Brand Name | RDR |
| Recommend Age | 14+y |
| Origin | Mainland China |
| Type | Boat & Ship |
| Features | REMOTE CONTROL |
| Product categories | brush electric boat |
| Proportion | 1/16 |
Instock
There are no reviews yet.