Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | FY608A-80A |
| Certification | RoHS, CE |
| Voltage (V) | 12V |
| Power (W) | 10w |
| Brand Name | kbxstart |
| Origin | Mainland China |
| Name | BBQ Motor |
| Voltage | 12V |
| Net Weight | 1.2kg |
| Power input | 10W |
Instock
There are no reviews yet.