Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 190 kg |
|---|---|
| Dimensions | 145 × 83 × 200 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 100w |
| Brand Name | OIMG, DOMAX |
| Origin | Mainland China |
| Showroom Location | None |
| Video outgoing-inspection | Provided |
| Machinery Test Report | Provided |
| Marketing Type | New Product 2024 |
| Warranty of core components | 1 Year |
| Core Components | Motor |
| Condition | New |
| Place of Origin | Henan, China |
| Voltage | 220V |
| Power | 90W |
| Weight | 150 KG |
| Dimension(L*W*H) | 1350*750*1900 |
| Year | 2024 |
| Warranty | 1 Year |
| Key Selling Points | Long Service Life |
| Product name | Brazilian barbecue machine |
| Application | Food Processing Machine |
| Function | Multifunctional |
| Usage | Food Industry Equipment |
| Type | Food Machinery |
| Keywords | Snack Making Machine |
| After-sales Service Provided | Online Support |
| Final product | Barbecue |
| Power Source | Electric Gas Charcoal |
| Advantage | Easy Operation High Performance |
Instock
There are no reviews yet.