Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 52 × 41 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | CR-04B |
| Certification | CE |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 1500W |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.