Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 16 × 23 cm |
| Model Number | SA-M01 |
| Certification | CE |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 15&20w |
| Brand Name | SANWOKI |
| Origin | Mainland China |
| Name | 110V 220V Electric Rotated Motor |
| Material | stainless steel |
| voltage | 110V or 220V |
| Power | 220V 20W;110V 15W |
| plug | can make as request |
| package | stand export package |
Instock
There are no reviews yet.