Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 20 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | FD609A |
| Certification | CE |
| Voltage (V) | 12V |
| Power (W) | 15W |
| Brand Name | kbxstart |
| Origin | Mainland China |
| Name | BBQ Motor |
| Barbecue motor | Grill motor |
| Feature 1 | Spiedo motor |
| Feature 2 | Motor rotisserie |
Instock
There are no reviews yet.