Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5.9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 59 × 20 × 36 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | 4SKJ-3IN1-BL |
| Certification | CE |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 1800W |
| Brand Name | DMWD |
| Origin | Mainland China |
| Suitable number | within 10 people |
Instock
There are no reviews yet.