Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 43 × 25 × 35 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | |
| Certification | none |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 1200W |
| Brand Name | YunlinLi |
| Origin | Mainland China |
| Product Code | DQ00039 |
| Rated capacity | 16 strings |
| Voltage | 220V |
| Rated frequency | 50HZ |
| Power | 1200W |
| Package weight | 8KG |
| Packing size | 43*25*35 |
Instock
There are no reviews yet.